УХЛ-Парі-Матч: херсонський «Дніпро» в черговий раз впевнено обіграв «Крижаних Вовків»

Сьогодні, 13 листопада, на київській арені «Шалетт» відбувся другий матч 15-го туру чемпіонату Української хокейної ліги – Парі – Матч, в рамках якого зустрічалися місцеві «Крижані Вовки» і херсонський «Дніпро».

Статистика очних зустрічей цих команд в нинішньому сезоні становила 21:7 на користь гостей. Тим більше, останній поєдинок в Херсоні, в якому «щуки» обіграли «вовків» (9:4), свідчив про тотальну перевагу підопічних Дмитра Підгурського над командою Руслана Борисенка.

Матч в Києві не став винятком. З перших хвилин херсонські хокеїсти заволоділи ініціативою на майданчику, задали темп і продемонстрували відмінну комбінаційну гру. Як результат – вже до одинадцятої хвилини гості вели з рахунком – 3:0. По шайбі закинули Олександр Шибаєв, Андрій Жвачкін і Валентин Сірченко.

Другий і третій періоди стали продовженням київського розгрому – херсонські хокеїсти закинули ще десять шайб. Варто відзначити, що кияни не опустили рук і змогли трохи підсолодити гіркоту поразки, забивши два голи – Микола Дворник і Іван Федосов.

Рахунок матчу – 2:13 на користь «Дніпра». Підопічні Дмитра Підгурського, обходять «Донбас» і займають друге місце в чемпіонаті. У свою чергу, «Крижані Вовки» залишаються на п’ятому місці.

«Крижані Вовки» – «Дніпро» 2:13 (0:3, 0:4, 2:6)

Шайби: 0:1
– Шибаєв (Ліпсбергс, Жвачкін – біл.) – 4:01, 0:2 – Жвачкін (Шибаєв, Ліпсбергс) – 9:43, 0:3 – Сірченко (Василенков, Чернишенко) – 10:29, 0:4 – Дорофєєв (Ліпсбергс, Жвачкін) – 20:34, 0:5 – Шибаєв (Жвачкін, Дорофєєв – біл.) – 23:19, 0:6 – Бєлоусов (Василенков, Каракулько) – 30:40, 0:7 – Дорофєєв (Янішевський, Шибаєв – мен.) – 37:38, 0:8 – Дорофєєв (Шибаєв, Жвачкін – біл.) – 44:58, 1:8 – Федосов (Чуйков, Черемнов – біл.) – 45: 46, 1:9 – Коваленко (Каракулько, Василенков) – 52:25, 1:10 – Василенков (Каракулько, Коваленко) – 53:07, 1:11 – Декало (Шибаєв, Ліпсбергс) – 54:33, 1:12 – Ліпсбергс (Шибаєв, Жвачкін) – 57:23, 2:12 – Дворник (Овчинніков, Андрющенко) – 58:08, 2:13 – Чернишенко (Янішевський, Луговий) – 58:28.

Воротарі: Дуве (Романов, 30:40) – Петров (Гурко, 31:00).