“Філадельфія” – “Вашингтон” (1:2 Б): “Кепіталз” не залишаються без очок

"Филадельфия" - "Вашингтон" (1:2 Б): "Кэпиталз" не остаются без очковБрэден Холтбі і Якуб Ворачек

30 сейвів Брэйдена Холтбі, а також вдалі спроби у серії булітів у виконанні Ти-Джея Оші і Євгенія Кузнєцова дозволили “Вашингтону” (14-2-4) до 13 матчів продовжити серію без поразок в основний час (11-0-2). Єдину шайбу “Кепіталз” з гри закинули Брендан Лайпсик, який відзначився на сьомій хвилині першого періоду.

“Філадельфія” (10-5-3) здобула очко завдяки голу в більшості Клода Жиру на сьомій хвилині третього періоду (з передач Якуба Ворачека та Івана Проворова). Для “Флайєрс” поразка стала першим за п’ять матчів, але їх результативна серія продовжилася до семи ігор (5-0-2). Першою зіркою зустрічі став воротар господарів Картер Харт, який відбив 35 кидків.

Кузнєцов став другою зіркою, хоча у нього і перервався чотирьохматчева результативна серія. Захисник “Вашингтона” Джон Карлсон зробив передачу і набрав 30-е (8+22) очко в 20 матчах. Це восьмий випадок в історії ліги, коли захисникові після стількох ігор вдалося набрати не менше 30 балів. В останній раз це вдалося Елу Макиннису у складі “Калгарі” в сезоні 1990-91.