“Лос-Анджелес” – “Детройт” (3:2 от): вольова перемога “Кінгз”

"Лос-Анджелес" - "Детройт" (3:2 ОТ): волевая победа "Кингз"Алекс Айафалло і Анзе Копітар

Адріан Кемпе зрівняв рахунок 1:48 до кінця третього періоду, а Алекс Айафэлло відзначився через 23 секунди після початку овертайму, і “Лос-Анджелес” (7-11-1) лише другий раз в сезоні зміг перемогти вдруге поспіль. Також голом і двома передачами у “Кінгз” відзначився Анже Копітар, а Джонатан Куік відбив 19 кидків.

“Детройт” (7-12-2) не зміг продовжити переможну серію до чотирьох матчів. Обидва голи “Ред Уінгз” з передач Ентоні Манти забив Тайлер Бертуцци, а Джонатан Берньє зробив 28 сейвів. Манта продовжив результативну серію до п’яти матчів.

У складі “Кінгз” у другому матчі поспіль не виявилося Іллі Ковальчука. Замість нього грав Микола Прохоркин.