“Торонто” – “Бостон” (2:4): Маршан спас “Брюїнз”

"Торонто" - "Бостон" (2:4): Маршан спас "Брюинз"Задоволені «Ведмеді»

Два голи Бреда Маршана в третьому періоді, в тому числі за рахунку 2:2, принесли “Бостону” (12-3-4) першу перемогу в п’яти матчах. У попередніх чотирьох зустрічах “Брюїнз” зіграли 0-2-2 після серії з 10 ігор без поразок в основний час (8-0-2).

“Приємно перемогти цю команду тут, ми добре зіграли, – сказав Маршан, чия команда у двох останніх розіграшах плей-офф відправляла “Торонто” у відпустку. – Заради таких ігор ти прокидаєшся. У нас багата історія відносин, особливо в останні пару років”.

Також у “Бостона” забивали Чарлі Койл і Здено Хара, а Туукка Раск зробив 28 сейвів.

“Торонто” (9-8-4) вперше в сезоні не зміг виграти в четвертий раз поспіль (0-3-1). Голи у “Мейпл Ліфс” забивали Остон Меттьюз і Каспери Капанен, а Фредерік Андерсен зробив 30 сейвів. У другому періоді травми у “Ліфс” отримав форвард Тревор Мур. Він не поїде в Піттсбург на суботній матч з “Пінгвінз”, у складі його замінить Дмитро Тимашов.