УХЛ-Парі-Матч: «Кременчук» впевнено обіграв «Білий Барс»

Сьогодні, 16 листопада, в рамках 16-го туру чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч в Кременчуці зустрілися місцевий «Кременчук» та білоцерківський «Білий Барс».

Матч кременчужани почали з закинутої шайби в меншості від Єгора Серанова, відразу показавши гостям, що в сьогоднішньому матчі очки вони втрачати не мають наміру. І хоч “барси” дуже активно провели першу двадцятихвилинку, попутно атакуючи ворота В’ячеслава Новицького, однак до кінця періоду пропустили ще раз – другий шайбою в матчі відзначився Олександр Бойових.

Могли білоцерківці відіграватися, проте шайба, яку у володіння “городян” в польоті відправив Ярослав Панченко, була закинута в той момент, коли ігровий снаряд був вище воріт В’ячеслава Новицького. А це означає, що в такому випадку гол не буде зарахований.

У другій двадцятихвилинці ворота обох голкіперів залишилися сухими і жоден з клубів не зміг змінити рахунок на табло. Не дивлячись на це, команди провели період на швидкостях і з великою кількістю небезпечних гольових моментів, проте, положення рятували грамотна робота в захисті і хороша гра воротарів.

У заключному відрізку зустрічі “городяни” впевнено вирішили збільшити свою перевагу, повністю заволодівши ситуацією на майданчику. Таким чином, до кінця третього періоду в воротах Кирила Кучера по разу відзначилися Олександр Пукс і Дмитро Созонов, остаточно знявши питання про переможця матчу.

Підсумок матчу 4:0 на користь кременчужан, шатаут на рахунку В’ячеслава Новицького і «Кременчук» з 41 балом продовжує лідирувати в турнірній таблиці.

«Кременчук» – «Білий Барс» 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

Шайби: 1:0 Серанов (Кисельов, – мен), 2:29; 2:0 Бойових (Орлов, Пукс), 12:39; 3:0 Пукс (Бойових), 49:04; 4:0 Созонов (Пукс), 54:48.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусьов – Григорян, Пукс (А) – Гриценко (А), Свищев – Роганов, Ворона – Хрішпенц; Бондарук – Серанов – Кисельов (К), Созонов – Савченко – Чердак, Орлов – Бойових – Грицьких, Толстушко, Александров.

Білий Барс: Кучер (Скороход); Алексюк (А) – Логач, Ядловський – Васильєв, Таран (А) – Грицюк; Благой – Ружныков – Бабинець, Шиманський – Куцевич (К) – Бородай, Панченко – Качан – Лэсников, Зозівський.