УХЛ-Парі-Матч: «Кременчук» в четвертий раз в сезоні обіграв «Крижаних Вовків»

Сьогодні, 20 листопада, відбувся поєдинок 17-го туру чемпіонату Української хокейної ліги-Парі-Матч, в якому ХК «Кременчук» приймав на своєму майданчику «Крижаних Вовків». Це була четверта зустріч команд в нинішньому сезоні, яка завершилася черговою перемогою кременчужан з рахунком – 8:1.

Вже на другій хвилині після початку зустрічі господарі відкрили рахунок – точним кидком відзначився Олександр Пукс. В середині першого періоду, «городяни» подвоїли рахунок, результативно зіграла зв’язка Пукса – Орлов. У свою чергу, у киян був один стовідсотковий гольовий момент, який не реалізував Олексій Черемнов – нападник «вовків» викочувався на забійну позицію, але не зміг переграти В’ячеслава Новицького.

За півтори хвилини до кінця першого відрізка зустрічі Дмитро Созонов з передачі Орлова зробив рахунок – 3:0.

Друга двадцятихвилинка почалася, як і перша, зі швидкого голу. Вже на двадцятій секунді захисник «Крижаних Вовків» Іван Федосов відіграв одну шайбу. Але, з огляду на повну перевагу «городян» на майданчику, було важко припустити, що даний гол додав інтригу в матчі. Вже через шість хвилин Олексій Ворона зробив рахунок 4:1, а ще через сім хокеїсти «Кременчука» довели рахунок до розгромного – 6:1 (відзначилися Микола Кисельов та Дмитро Созонов).

У «вовків» була можливість забити другий гол за 40 секунд до кінця періоду, коли непоганий комбінаційний розіграш продемонструвала зв’язка Шабанов – Воробйов. Але воротар «Кременчука» зіграв вище всяких похвал, відбивши шайбу.

У заключному відрізку поєдинку, підопічні Олександра Савицького, закинувши ще дві шайби довели рахунок до 8:1. Точними ударами відзначилися Дмитро Орлов і Всеволод Толстушко.

Таким чином, «Кременчук» здобув чергову перемогу в чемпіонаті і з 44 очками (після 17 ігор) займає першу строчку в турнірній таблиці, випереджаючи свого найближчого конкурента на 10 очок.

Наступний свій поєдинок в УХЛ-Парі-Матч кременчужани зіграють у себе вдома, 23 листопада (субота). Суперником «городян» буде донецький «Донбас». А кияни приймуть на своєму майданчику «Білий Барс». Гра відбудеться у неділю, 24 листопада.

Кременчук – Крижані Вовки 8:1 (3:0, 3:1, 2:0)