“Флорида” – “Філадельфія” (5:2): впевнений Бобровський

"Флорида" - "Филадельфия" (5:2): уверенный БобровскийДжонатан Юбердо

Голи п’яти різних форвардів і впевнена гра Сергія Бобровського, зробив 35 сейвів, в тому числі 14 у третьому періоді, дозволили “Флориді” (11-5-5) виграти в четвертий раз за п’ять матчів і в шостий за дев’ять (6-2-1). Олександр Барков і Бретт Коннолі набрали по 2 (1+1) очки, Колтон Скьевур, Джонатан Юбердо і Майк Хоффман забили по голу, а Євген Дадонов відзначився двома передачами.

У “Філадельфії” (10-7-4), яка не може перемогти в чотирьох останніх матчах (0-2-2), забивали захисник Тревіс Санхейм (відкрив рахунок на сьомій хвилині першого періоду) та нападник Морган Фрост (перший гол у дебютному матчі).

Воротар “Флайєрс” Картер Харт був замінений на 11-й хвилині другого періоду, коли Юбердо зробив рахунок 4:1. Вийшов на лід Брайан Елліотт впорався з сімома кидками.