УХЛ-Парі-Матч: «Донбас» вдома розгромив МХК «Динамо»

Сьогодні, 20 листопада, поєдинком в Дружківці між місцевим «Донбасом» і МХК «Динамо» продовжився 17-й тур чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч.

Громити харківський клуб донеччани почали з перших хвилин матчу, захопивши під свій повний контроль всю ситуацію на майданчику. Відразу пресинг «Донбасу» дав свої результативні плоди – до кінця першого періоду “динамівці” горіли 5:0, а донеччани схоже ще на перших хвилинах матчу зняли питання про переможця.

Як і очікувалося, другий і третій періоди повністю повторили сценарій першого – «Донбас» проводив весь час в постійних атаках, не даючи заволодіти шайбою противнику, і довів цифри на табло до розгромних. До кінця матчу у воротах харків’ян за підсумком виявилося 17 шайб, що для донеччан стало новим рекордом результативності в поточному сезоні.

Підсумок зустрічі 17:0, донеччани залишили свої ворота “сухими” і набрали 32 очки в турнірній таблиці, закріпившись на третьому місці. Варто відзначити, що дублі на свій рахунок записали Олег Шишлянніков, Максим Разумов, Кирило Жовнір, Іван Рибчик і Віталій Лялька.

«Донбас» – МХК «Динамо» 17:0 (5:0, 8:0, 4:0)

Шайби: 1:0
Шишлянніков (Карамнов, Костіков), 1:33; 2:0 Разумов (Мостовий), 2:23; 3:0 Жовнір (Подзіньш, Нікіфоров), 3:46; 4:0 Нікіфоров (Большаков), 12:22; 5:0 Рибчик (Мостовий, Разумов), 18:12; 6:0 Лялька (Мазур, Коренчук), 24:04; 7:0 Костіков (Вілсон, Шишлянніков), 25:59; 8:0 Разумов (Рибчик), 26:41; 9:0 Жовнір (Коренчук), 28:09; 10:0 Карамнов (Шишлянніков – більш), 36:26; 11:0 Григор’єв (Разумов), 37:01; 12:0 Лялька (Мазур, Коренчук), 37:03; 13:0 Курбатов (Захаров, Нікіфоров), 38:50; 14:0 Шишлянніков (Вілсон, – більш.), 43:05; 15:0 Коренчук (Сільньцкій, Лялька, – меньш), 48:50; 16:0 Рибчик (Курбатов, – більш.), 50:08 17:0 Подзіньш, 56:57.

Донбас: Дьяченко (Качула); Сильницький – Романенко, Жовнір – Курбатов, Вілсон – Большаков, Ігнатенко – Григор’єв; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Подзіньш – Захаров (К) – Нікіфоров, Шишлянніков – Карамнов – Костіков, Рибчик – Разумов – Мостовий.

МХК Динамо: В’язовов (Бандурян); Фірсов (К) – Наливайко (А), Панков – Піддубний, Трапезников – Савченко; Геворкян (А) – Борисов – Абаджян, Кашевко – Черноморченко – Шилкин, Праведний – Соляник – Абдулаєв, Харін – Федоров.