“Сент-Луїс” – “Тампа-Бей” (3:1): Кучеров отримав травму

"Сент-Луис" - "Тампа-Бэй" (3:1): Кучеров получил травмуДжейден Шварц і Девід Перон

“Сент-Луїс” пов’язав суперника по руках і ногах, перекидав з рахунком 34-18, в кінці другого періоду вивів з ладу Микиту Кучерова і перервав серію з трьох матчів без перемог. “Блюз” (13-4-5) попередні три зустрічі зіграли 0-1-2, але поточна перемога стала для них восьмий в останніх 11 матчах.

Успіх господарям принесли голи Давида Перону, Оскара Сундквиста і Джейдена Шварца. При цьому “Тампа” відкрила рахунок у першому періоді завдяки голу Ентоні Сіреллі. А першого гола “Блюз” довелося чекати до 18-ї хвилини другого періоду.

“Тампа” (9-7-2) програла другий раз поспіль і втратила Кучерова, який залишив лід за 2:13 до другого перерви після забійного силового прийому Брэйдена Шенна.

“Він взяв серйозний силовий прийом, – сказав тренер “Лайтнінг” Джон Купер. – Інформації про нього у мене немає. Він не повернувся не з-за перевірки на струс мозку. Він не зміг повернутися. Він спробував, але не зміг”.

До останньої хвилини “Тампу” у грі тримав Андрій Василевський, зробив 31 сейв.