Рантанен відновив тренування з “Колорадо”

Рантанен возобновил тренировки с "Колорадо"Мікко Рантанен

У п’ятницю Мікко Рантанен провів перше тренування у складі “Колорадо Евеланш” з моменту отримання травми нижньої частини тіла в минулому місяці.

“Я вважаю, що Мікко потроху відновлюється, – сказав у п’ятницю тренер “Евеланш” Джаред Беднар, помітивши, що термін повернення форварда в склад ще невідомий. – Сьогодні він вперше тренувався з командою, брав участь у деяких вправах. Це добра ознака”.

Рантанен вже пропустив 13 матчів з 21 жовтня, коли він травмувався на першій хвилині другого періоду матчу проти “Сент-Луїс Блюз”. “Евеланш” тоді програли – 1:3. Без цього нападника “Колорадо” виграв шість матчів, програв стільки ж в основний час і зазнав ще однієї поразки у додатковий.

На момент отримання травми 23-річний Рантанен набрав 12 (5+7) очок у дев’яти іграх і ділив з центрфорвардом Нэйтаном Маккіннон перше місце в команді серед бомбардирів.

У минулому регулярному чемпіонаті хокеїст встановив особистий рекорд, записавши на свій рахунок 87 (31+56) балів за результативність в 74 матчах.

В “Колорадо” зараз також травмовані нападники Габріель Ландеског і Колін Вілсон (обидва – травми нижньої частини тіла).

“Евеланш” (13-7-2) в суботу (неділю, 03:00 мск) вдома приймає “Торонто Мейпл Ліфс”.