“Кароліна” – “Філадельфія” (3:5): вольова перемога “Флайєрс”

"Каролина" - "Филадельфия" (3:5): волевая победа "Флайерз"Клод Жиру

Чотири очки Клода Жиру, в тому числі вирішальний гол у третьому періоді, принесли “Філадельфії” (11-7-4) вольову перемогу. На п’ятій хвилині першого періоду “Флайєрс” програвали 0:2, потім забили тричі поспіль, дозволили супернику зрівняти рахунок (3:3) на початку третього періоду, але потім забили два голи.

Для “Льотчиків” ця перемога стала першою за п’ять матчів. Їй також сприяли три передачі Тревіса Конекни, 2 (1+1) очки Моргана Фроста і п’ятий у сезоні гол Івана Проворова. У воротах зіграв Брайан Елліотт, зробив 33 сейва.

“Кароліна” (13-8-1) програла вперше за п’ять матчів. Тейво Теравайнен забив гол і зробив передачу. Андрій Свєчніков відзначився одним пасом і продовжив результативну серію до шести ігор.