“Монреаль” – “Рейнджерс” (5:6): потужний камбек “Рейнджерс”

"Монреаль" - "Рейнджерс" (5:6): мощный камбэк "Рейнджерс"Джейкоб Труба

За весь минулий сезон в НХЛ був один випадок, коли команди відігравалися з відставання у чотири шайби. В цьому сезоні таких вже чотири, в тому числі за три останні 12 днів. Спочатку це два рази зробила “Флорида”, а зараз настала черга “Рейнджерс”. “Монреаль” забив чотири голи на третій хвилині другого періоду, потім пропустив тричі, ще раз забив в третьому, але потім пропустив ще три рази.

“Рейнджерс” (10-9-2) в четвертий раз в історії відіграли чотири шайби і виправилися за п’ятничне поразку від “Оттави” (1:4).

Рахунок у меншості на дев’ятій хвилині третього періоду зрівняв Брендан Лем’є, для якого шайба стала другою в матчі, а на позначці 12:10 переможний гол забив Джейкоб Труба. По голу у “Нью-Йорка” також забили Артемій Панарін, Павло Бучневич і Філіп Хытил.

Олександр Георгієв відбив 38 кидків і не був замінений, хоча такі думки у тренера “Нью-Йорка” Девіда Куїнна були. Куїнн зізнався, що сказав Лундквисту розминатися. Однак потім зрозумів, що йому буде складно входити в таку гру і залишив росіянина в грі.

“Такі матчі – одні з найскладніших для воротарів, – сказав Георгієв, який зіграв вперше з 14 листопада. – Коли ситуація складається не на твою користь, ти залишаєшся останнім рубежем оборони. І незалежно від того, що відбувається навколо треба залишатися зібраними. Так що я просто намагався ні про що не думати”.

“Монреаль” (11-7-5) залишився без перемоги в четвертому матчі поспіль. По 3 (2+1) очки у “Канадієнс” набрали Макс Будинок і Арттури Лехконен, а Кері Прайс зробив 28 сейвів. “Монреаль” вперше в сезоні пропустив шість шайб.