Огляд 18-го туру Української хокейної ліги – Парі-Матч

Вчора, 24 листопада, завершився 18-й тур чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч, в рамках якого «Кременчук», завдяки ударній більшості, впевнено обіграв «Донбас», «Білий Барс» з “сухарем” Кирила Кучера здолав «Крижаних Вовків», а МХК «Динамо» зазнав чергової розгромної поразки від “щук”.

«Кременчук» — «Донбас» 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Тур в Кременчуці відкривали принципові супротивники і лідери турнірної таблиці «Кременчук» і «Донбас». У цьому матчі “городянам” допомогла їх фактично стовідсоткова реалізація більшості – з чотирьох вилучень противника “городяни” реалізували три, закинувши по шайбі в кожному періоді.

Героями цього матчу стало з’єднання Пукс – Орлов – обидва гравці по разу відзначилися у воротах Степана Горячевських і по разу віддали результативну передачу.

Всі три періоди проходили за одним сценарієм – перші 10 хвилин донеччани активно атакували ворота кременчужан, пропускали на екваторі двадцятихвилинки і віддавали контроль над майданчиком противнику. Навіть попри велику кількість гольових і небезпечних моментів біля воріт В’ячеслава Новицького, реалізувати свої шанси донеччани так і не змогли.

Підсумок зустрічі – 3:0, ворота В’ячеслава Новицького так і залишилися сухими, а кременчужани з шостою перемогою поспіль і 47 очками продовжують переможну ходу. У свою чергу, «Донбас», який набрав 32 бали, так і залишився на третьому рядку.

«Крижані Вовки» – «Білий Барс» 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

Після трьох поразок від лідерів чемпіонату «Білий Барс» грав тільки на перемогу в поєдинку проти сусідів по турнірній таблиці «Крижаних Вовків». Це бажання позначилося і на табло – за 60 хвилин зустрічі “барси” відправили у ворота киян 4 шайби і вивезли з Києва впевнені три очки. Відзначимо, що в сьогоднішньому поєдинку вдало вистрілила трійка Благий – Ружніков – Бабинець – на рахунку цієї ланки три шайби з чотирьох.

Білоцерківці відчували себе господарями на майданчику, а ті деякі атаки «Вовків» впевнено відбивав надійний голкіпер Кирило Кучер. Домінування команди Костянтина Буценка відбилося і в статистиці кидків – «Білий Барс» перекидав свого опонента з Києва з рахунком 31:17.

Підсумок матчу – 0:4, шатаут на рахунку Кирила Кучера і «Білий Барс» продовжує займати четверту сходинку в турнірній таблиці, випереджаючи «Крижаних Вовків» на 11 балів.

МХК «Динамо»  – «Дніпро» 2:9 (0:2, 1:4, 1:3)

Тур в Харкові своїм матчем закривали місцевий МХК «Динамо» і херсонський «Дніпро». В рамках цього поєдинку “щуки” очікувано в черговий раз розгромили харків’ян і добули четверту перемогу поспіль.

“Динамівці” тримали свої ворота на замку аж по екватора першого періоду, поки на 12-й хвилині зустрічі Мікс Ліпсбергс не відкрив рахунок закинутим шайбам. І хоч до кінця поєдинку на табло горіли 2:9 на користь гостей майданчика, однак харківський клуб після багатьох поразок почав показувати зуби.

Варто відзначити, що в цьому матчі команда Олександра Панченка грамотно ловила свого опонента на контратаках і двічі зуміла відзначитися у воротах Владислава Гурка – точні кидки на рахунку Радіона Черноморченка і Володимира Харіна.

Після цієї перемоги «Дніпро» продовжує посідати друге місце – після 16 ігор, у підопічних Дмитра Підгурського 37 очок. Вони випереджають «Донбас» на 5 балів (при 15 іграх донеччан) і програють кременчужанам 10 очок (при 18 іграх у «городян). МХК «Динамо» продовжує займати останнє місце маючи в активі лише одне очко.

На даний момент турнірна таблиця четвертого сезону Української хокейної ліги – Парі-Матч виглядає таким чином: