“Вінніпег” – “Коламбус” (4:3): перемога “Джетс” на прапорці

"Виннипег" - "Коламбус" (4:3): победа "Джетс" на флажкеДмитро Куликов і Меттью Перро

Гол Ендрю Коппа за 1:54 до кінця третього періоду приніс “Вінніпегу” (14-9-1) восьму перемогу в останніх 11 матчах (8-2-1). Цей відрізок “Джетс” вдався після п’яти поразок у семи зустрічах (2-5-0). Також голом і передачею у господарів відзначився Блейк Уілер. Воротар Лоран Броссо відбив 27 кидків з 30, але в середині третього періоду отримав травму і був замінений на Коннора Хеллебака, який не пропустив жодного разу з п’яти кидків.

“Коламбус” (9-9-4) не зміг продовжити переможну серію до чотирьох зустрічей, хоча вів по ходу гри 1:0 і 3:2. Голи у “Блю Джекетс” забили П’єр-Люк Дюбуа, Сет Джонс і Густав Нюквист. А воротар Елвіс Мерзлікін зробив 27 сейвів. Копп забив вирішальний гол, перехопивши передачу Мерзлікіна, а шайба залетіла у ворота рикошетом від захисника Девіда Савара.

У третьому періоді “Вінніпег” грав у чотири захисника після травм Джоша Морріссі і Нэйтана Больє.