Буліт Олександра Васильєва приніс «Донбасу» перемогу над «Дніпром»

Сьогодні, 26 листопада, в Дружківці відбувся поєдинок перенесеного 16-го туру чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч, в рамках якого зійшлися чемпіон і віце-чемпіон України «Донбас» і «Дніпро».

У матчі, де рахунок ішов до першої допущеної помилки, команди діяли максимально обережно. У першому періоді клуби придивлялися один до одного, граючи більше від оборони, ніж від нападу. Однак, незважаючи на це, у хокеїстів були шанси відзначитися у воротах супротивника, але тут рятувала впевнена гра Степана Горячесвскіх і Олега Петрова.

Друга двадцятихвилинка пройшла по точно таким же сценарієм. Хоч команди і почали набагато активніше діяти в атаці, створюючи масу гольових моментів, але реалізувати їх не у «Донбасу», не у «Дніпра» не вийшло.

На заключний відрізок зустрічі припало найбільшу кількість гострих випадів від обох клубів. Однак, знову добре свою роботу виконували голкіпери, які витягали навіть “мертві” шайби, не дозволяючи заволодіти противнику перевагою.

Дуже потужно в середині періоду ворота Степана Горячевських атакували екс-гравець донеччан Владислав Луговий і краще з’єднання “щук” Ліпсбергс – Жвачкін – Шибаєв, і здавалося, що шайба вже в воротах, але голкіпер «Донбасу» не давав херсонцям відкрити рахунок в матчі. У донеччан, в свою чергу, фактично стовідсоткові шанси відзначитися були у Олександра Матерухіна і Євгена Белухіна, також багато моментів біля воріт створювала друга ланка «Донбасу» на чолі з Віталієм Лялькою, але, як і Степан Горячевських, Олег Петров впевнено стояв в створі своїх воріт.

Незважаючи на загострення пристрастей і велику кількість гольових моментів, основний час матчу завершився з рахунком 0:0 на табло і доля матчу мала вирішитися в овертаймі. Однак і додатковий час не змогло визначити переможця в матчі – команди провели досить важку п’ятихвилинку, обмінюючись гострими атаками, але знову належне варто віддати голкіперам, які нейтралізували будь-яким спробам супротивників відзначитися.

У буллітній серії команди використовували по 7 своїх спроб – у “щук” єдиний кидок реалізував Мікс Ліпсбергс, а у донеччан двічі Олега Петрова прошив Олександр Васильєв і вирвав у «Дніпра» перемогу в цьому матчі.

Таким чином в очному протистоянні цих команд встановився паритет – клуби виграли по два матчі. «Донбас» з 34 балами продовжує займати третє місце в таблиці, а «Дніпро» з 38 очками закріпився на другій сходинці.

«Донбас» – «Дніпро» 1:0 ПБ (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)

Шайби: переможний буліт – Олександр Васильєв.

Донбас: Горячевських (Дьяченко); Большаков – Пангелов-Юлдашев (А), Ігнатенко – Сильницький, Жовнір – Яковлєв, Григор’єв – Мостовий; Матерухін – Белухін – Васильєв, Лялька (К) – Мазур – Коренчук (А), Рибчик – Подзіньш – Костіков, Разумов – Карпенко – Нікіфоров.

Дніпро: Петров (Гурко); Дорофєєв – Декало, Бєлоусов (А) – Пугачов, Афанасьєв (А) – Матусевич; Жвачкін (К) – Шибаєв – Ліпсбергс, Василенков – Кузьмик – Каракулько, Янішевський – Ромащенко – Луговий, Брага – Коваленко – Тимченко.