“Детройт” – “Кароліна” (0:2): шатаут Реймера, серія Свєчнікова

"Детройт" - "Каролина" (0:2): шатаут Раймера, серия СвечниковаСвєчніков вітає Реймера

19 сейвів Джеймса Реймера і голи Себастьяна Агв і Тейво Теравяйнена, які також зробили з передачі, принесли “Кароліні” (15-8-1) шосту перемогу в останніх семи матчах. Для Реймера шатаут став першим у складі “Харрікейнз” і 22-м у НХЛ.

“Свій перший сухий матч в НХЛ я провів проти них, а тепер зробив це за них, – сказав Раймер, чий перший шатаут відбувся 3 лютого 2011 року в матчі з “Кароліною”, коли він грав за “Торонто”. – Історія закольцевалась. Класно”.

В суботу “Кароліна” з рахунком 4:2 переграла “Флориду”.

“Ми провели відмінні два матчі, – сказав тренер “Ураганів” Рід Бриндамор. – Саме так ми хочемо грати. У першому періоді не все було гладко, але Раймер тримав форт, а потім ми вже непогано оборонялися”.

“Детройт” (7-16-3) залишився без перемоги у шостій грі поспіль (0-4-2). У воротах “Ред Уінгз” зіграв Джиммі Ховард, зробив 34 сейва.

“Ми не могли вибратися зі своєї зони, – сказав тренер господарів Джефф Блашилл. – Коли тобі доводиться так багато захищатися у другій грі спарених матчів, це правда складно. В обороні грати важче, ніж в атаці”.

Андрій Свєчніков передачею відзначився на переможний гол Агв на 11-й хвилині другого періоду і продовжив результативну серію до восьми ігор, оновивши клубний рекорд для тінейджерів. Якщо взяти історію команди ширше – до “Хартфорда”, то дві серії (з дев’яти і 10 матчів) вдавалися Рону Френсісу в складі “Уэйлерз” в сезоні 1982-83. Теравяйнен поставив крапку, забивши в меншості у порожні ворота за 1:13 до фінальної сирени.

У другому і третьому періодах “Кароліна” перебросала суперника 24-8, в тому числі 13-3 в третьому. “Детройт” грав без кращого бомбардира Ентоні Манти, який в суботньому матчі з “Девілз” отримав травму нижньої частини тіла. Замість нього з АХЛ був викликаний Філіп Задина, зіграв перший матч в НХЛ у сезоні.