“Даллас” – “Вегас” (4:2): клубний рекорд “Старз”

"Даллас" - "Вегас" (4:2): клубный рекорд "Старз"Олександр Радулов

“Даллас” повторив клубний рекорд, здобувши сьому поспіль перемогу. Раніше “Старз” вдавалося це зробити двічі: у 2008 році і 1980-му, коли команда ще називалася “Міннесота Норт Старз”. Основний внесок у цю перемогу зробив Олександр Радулов, який забив два голи в більшості і зробив передачу на переможну шайбу Джейсона Дікінсона. Захисник “Далласа” Джон Клингберг зробив три передачі, а Бен Бішоп відбив 26 кидків. “Старз” (15-8-2) не програють в основний час в 12 поспіль матчах (11-0-1), а в 16 останніх зустрічах зіграли 14-1-1 після початку сезону 1-7-1.

“Дуже добре, – сказав Радулов про переможної серії. – Не секрет, в кожному матчі всі викладаються. Проявляють себе різні хлопці. Сьогодні була важлива перемога. Добре, що крок уперед роблять всі ланки, і ми добиваємося результату”.

“Вегас” (11-11-4) залишився без перемоги в третій грі поспіль. Голами у “Голден Найтс” відзначилися Ши Теодор і Підлогу Штясни, а Малкольм Суббан зробив 24 сейва. У “Вегаса” було чотири шансу в більшості у другому періоді, у тому числі 18 секунд “п’ять на три”, але жодного разу скористатися ними гостям не вдалося незважаючи на перевагу у кидках у другому періоді 13-2.

В останніх чотирьох зустрічах “Старз” не дали суперникам реалізувати жодного з 15 вилучень.