“Лос-Анджелес” – “Сан-Хосе” (3:4 от): серія овертаймів “Шаркс”

"Лос-Анджелес" - "Сан-Хосе" (3:4 ОТ): серия овертаймов "Шаркс"Патрік Марло

“Сан-Хосе” в третьому матчі поспіль святкував перемогу в овертаймі. Але якщо в двох попередніх випадках вирішальні голи забивав Логан Кутюр, то сьогодні це зробив Патрік Марло.

Хоча “Шаркс” (13-11-1) ледь не втратили перемогу. На дев’ятій хвилині другого періоду після голів Еріка Карлссона і дубля Тімо Мейєра вони вели 3:0, але потім пропустили три рази поспіль – від Адріана Кемпе, Дастіна Брауна та Анже Копітара, який зрівняв рахунок за сім хвилин до кінця третього періоду.

У “Лос-Анджелеса” був шанс на перемогу – в останню хвилину основного часу і першу хвилину овертайму у них була чисельна перевага, але вони його використовувати не змогли, і Марло, забивши п’ятий гол у сезоні, приніс “Сан-Хосе” дев’яту перемогу в 10 матчах.

“Лос-Анджелес” не реалізував жодного з п’яти шансів у більшості. У “Шаркс” з 91,4% ефективності найкраще меншість в лізі.