“Нью-Джерсі” – “Міннесота” (2:3): вдалий дебют Кахконена

"Нью-Джерси" - "Миннесота" (2:3): удачный дебют КахконенаКарсен Сауси і Уейн Симмондз

Каапо Кахконен зробив 32 сейв у своєму дебютному матчі в НХЛ і допоміг “Міннесоті” (10-11-4) продовжити серію без поразок в основний час до семи ігор (4-0-3). В попередніх двох зустрічах проти “Бостона” і “Рейнджерс” – “Уайлд” дозволяли супернику зрівняти рахунок у кінцівці основного часу і поступалися в овертаймі.

“Я відчував себе нормально весь день, – сказав 23-річний голкіпер, відбив всі 10 кидків в третьому періоді. – Я намагався не надто перейматися і тримати себе в руках, хоча це і НХЛ. Але все одно це просто хокей, один з матчів по ходу сезону. Так що і ставитися до нього треба як зазвичай”.

“Міннесота” двічі вела в рахунку, але в першому і другому періодах дозволяла “Девілз” його порівнювати. Вирішальний гол у третьому періоді забив захисник “Уайлд” Райан Сутер.

У складі “Девілз” (8-11-4) по шайбі закинули Еспер Боквист і Кайл Палмьери, а голкіпер Луї Доминг зробив 26 сейвів. “Нью-Джерсі” зазнав третьої поразки у чотирьох поєдинках.

Боквист забив свій дебютний гол у НХЛ на 13-й хвилині першого періоду і зробив рахунок 1:1. Тренер “Уайлд” Брюс Будро подав протест у зв’язку з пропущеним порушенням перед голом, але він не був прийнятий, а “Міннесота” була покарана двохвилинним штрафом. Пізніше оперативний штаб НХЛ опублікував заяву, що гол не мав зараховуватися з-за того, що форвард “Нью-Джерсі” Уейн Сіммондс в середній зоні зіграв високо піднятою ключкою, а потім торкнувся її в зоні атаки.