“Піттсбург” – “Ванкувер” (8:6): п’ять очок Малкіна

"Питтсбург" - "Ванкувер" (8:6): пять очков МалкинаКріс Летанг і Джек Гюнцель

“Пінгвінз” забили перші два голи в матчі, до початку третього періоду програвали вже 3:6, але за останні 14 хвилин зустрічі закинули п’ять шайб і оформили один з найбільш видовищних камбеків сезону.

Переможний гол за 3:06 до кінця забив Кріс Летанг, але головним натхненником успіху “Піттсбурга” був Євген Малкін, у восьмий раз в кар’єрі набрав п’ять очок. Російський форвард забив два голи і зробив три передачі і став першою зіркою матчу. Також 4 (2+2) очки набрав Джейк Гюнцель, а інший партнер Малкіна по ланці Брайан Раст забив гол і зробив три передачі. “Пінгвінз” (14-7-4) продовжили серію без поразок в основний час до шести ігор (4-0-2).

Воротар “Піттсбурга” Метт Мюррей пропустив чотири шайби з 14 кидків і був замінений на Трістана Джарри за 59 секунд до другої перерви. Джарри зробив шість сейвів і записав на свій рахунок перемогу.

У “Ванкувера” (12-10-4) по дублю оформили Джей-Ти Міллер і Адам Годетт. “Кенакс” програли другий раз поспіль після двох перемог. У воротах гостей повинен був грати Якоб Маркстрем, але він приїхав на арену і відчув себе недобре, тому його місце зайняв Тетчер Демко, який пропустив сім шайб з 39 кидків.