Три зірки тижня: Маршан, Макдэвид, Нельсон

Три звезды недели: Маршан, Макдэвид, НельсонБред Маршан

Нападник “Бостон Брюїнз” Бред Маршан, форвард “Едмонтон Ойлерс” Коннор Макдэвид і нападник “Нью-Йорк Айлендерс” Брок Нельсон увійшли в число трьох зірок тижня НХЛ.

ПЕРША ЗІРКА – БРЕД МАРШАН, Н, “БОСТОН”

Маршан в трьох матчах набрав 7 (3+4) очок при корисності плюс-6 і допоміг лідеру Атлантичного дивізіону “Бостону” (15-3-5, 35 очок) провести ідеальну тиждень. 19 листопада в грі з “Нью-Джерсі Девілз” (5:1) він зробив три передачі в 16-й раз в кар’єрі, і в третій раз в цьому сезоні (27 жовтня в матчі з “Рейнджерс”: 2+3=5 і 4 листопада в матчі з “Піттсбургом”: 2+3=5). 21 листопада Маршан оформив дубль у двобої з “Баффало Сэйбрз” (3:2). А 23 листопада в грі з “Міннесота Вайлд” (5:4) набрав 2 (1+1) очки, у тому числі ассистировав шайбі Торі Кола в овертаймі. 31-річний уродженець Галіфакса (Нова Шотландія) провів у цьому сезоні 23 матчі і входить у п’ятірку кращих в НХЛ по корисності (ділить перше місце, плюс-17), переможним голів (ділить друге, чотири), очками (третє, 39), голів (ділить третє, 16) та передач (четверте, 23).

ДРУГА ЗІРКА – КОННОР МАКДЭВИД, Н, “ЕДМОНТОН”

Макдэвид набрав 7 (3+4) очок в чотирьох матчах і допоміг “Ойлерс” (16-7-3, 35 очок) зіграти 3-1-0 і вийти на перше місце Західної конференції. Він відкрив тиждень, у восьмий раз в сезоні набравши три очки за матч, 19 листопада забивши гол і зробивши дві передачі у зустрічі з “Сан-Хосе Шаркс” (5:2). 21 листопада Макдэвид забив один гол у поєдинку з “Лос-Анджелес Кінгз” (1:5), а через два дні оформив дубль в матчі з “Вегас Голден Найтс” (4:2). Нападник закінчив тиждень однією передачею і вирішальним кидком в недільній грі з “Арізона Койотиз” (4:3 Б). 22-річний уродженець Річмонд-Хілл (Онтаріо) набирає очки в 11 матчах поспіль з 4 листопада (12+12=24) і займає другу позицію в лізі по голам (18), передачам (29) і очками (47).

ТРЕТЯ ЗІРКА – БРОК НЕЛЬСОН, Н, “АЙЛЕНДЕРС”

Нельсон розділив лідерство в лізі з чотирма голами у трьох матчах (4+1=5), два з яких були забиті в овертаймі, чим допоміг “Айлендерс” (16-3-2, 34 очки) продовжити серію без поразок в основний час до рекордних в клубній історії 17 матчів (15-0-2 з 12 жовтня). 19 листопада Нельсон набрав 3 (2+1) очки у матчі з “Піттсбург Пінгвінз” (5:4 от), забивши п’ятий в кар’єрі гол в овертаймі. 21 листопада в іншій грі з “Пінгвінз” (4:3 от) Нельсон знову забив двічі і знову відзначився в овертаймі. Він став першим гравцем в історії “Айлендерс”, який забив у двох овертаймах поспіль. 23 листопада в матчі з “Сан-Хосе Шаркс” (1:2) 28-річний уродженець Уорроуда (Міннесота) залишився без очок. З 19 (8+11) очок в 21 зустрічі він займає друге місце в “Айлендерс” по результативності.