УХЛ-Парі-Матч: «Донбас» програв «Кременчуку» з різницею в чотири шайби

У суботу, 30 листопада, в Дружківці відбувся центральний матч 19-го туру чемпіонату Української хокейної ліги-Парі-Матч – донецький «Донбас» приймав лідера турнірної таблиці «Кременчук».

У цьому поєдинку підопічні Сергія Вітера при домашніх трибунах намагалися взяти реванш у кременчужан за програш на арені «Айсберг». На жаль, але донеччанам цього не вдалося зробити. І в першу чергу, їм завадила блискуча реалізація більшості у кременчужан.

Уже в першому періоді поєдинку, підопічні Олександра Савицького продемонстрували своє вміння розіграшу зайвого гравця, закинувши три шайби, граючи в більшості. Точними кидками відзначилися – Владислав Грицьких, Вадим Хрішпенц і Іван Савченко.

Хокеїсти «Донбасу» намагалися протистояти кременчужанам, часто використовуючи кидки з дальньої та середньої дистанцій, в надії на добивання нападників. Але, як наслідок, такі дії господарів майданчика ні до чого не привели.

У другому періоді обидві команди продемонстрували хокей з в’язкою боротьбою. Гольові моменти в основному виникали біля воріт гостей, де надійно грав В’ячеслав Новицький. Здавалося, що команди завершать другу двадцятихвилинку без закинутих шайб. Але за 5 хвилин до кінця періоду відзначилася зв’язка донеччан Костіков – Карпенко. Перший – класно віддав, а другий – шедеврально закинув.

В останні хвилини, «Донбас», притиснув «городян» до їхніх воріт, сподіваючись закинути ще, але в підсумку пропустив – шайбу на свій рахунок записав екс-захисник донецького клубу Всеволод Толстушко.

Заключний відрізок поєдинку пройшов за повної переваги донеччан. Хокеїсти «Донбасу» намагалися використовувати весь майданчик для розвитку своїх атак. На жаль, але у підопічних Сергія Вітера не вийшло більше закинути в цей вечір. У деяких моментах надійно зіграв воротар гостей В’ячеслав Новицький, а в деяких – зіграло банальне невезіння донецьких хокеїстів.

За 2 хвилини до кінця поєдинку, «городяни», використавши помилку господарів майданчика, закинули підсумкову п’яту шайбу – голом відзначився форвард Гліб Бондарук.

Після цього поєдинку, розстановка в першій трійці не змінилася. «Городяни» після 19 ігор набрали 51 очко і посіли першу позицію, на другому місці херсонський «Дніпро» (19 ігор – 41 очко) і третє місце – «Донбас» (17 ігор – 34 очка).

«Донбас» – «Кременчук» 1:5 (0:3, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1
– Грицтких (Кисельов – біл.) – 6:02, 0:2 – Хрішпенц (Орлов, Созонов – біл. 5х3) – 15:47, 0:3 – Савченко (Толстушко, Грицьких – біл.) – 19:58, 1:3 – Карпенко (Костіков, Разумов) – 34:51, 1:4 – Толстушко (Савченко) – 39:13, 1:5 – Бондарук (Ворона – П.В.) – 57:58 .

«Донбас»:
Горячевських (Дьяченко – з 20:00); Большаков – Пангелов-Юлдашев (А), Ігнатенко – Сильницький, Яковлєв – Жовнір, Мостовий – Григор’єв; Матерухін – Белухин – Васильєв, Лялька (К) – Мазур – Коренчук (А), Рибчик – Подзіньш – Костіков, Разумов – Карпенко – Нікіфоров.