“Ванкувер” – “Едмонтон” (2:3): Макдэвид і Драйзайтль пробили 50

"Ванкувер" - "Эдмонтон" (2:3): Макдэвид и Драйзайтль пробили 50Макдэвид проти «Ванкувера»

В середині другого періоду “Ванкувер” вів 2:1, але недисциплинированная гра коштувала йому все. Два порушення Луї Ерікссона обернулися двома голами Леона Драйзайтля в більшості, другий з яких на першій хвилині третього періоду став переможним.

“Едмонтон” (17-9-3) взяв реванш за суботню поразку від “Кенакс” будинки і уникнув першої в сезоні серії з трьох поразок. Також двома передачами у “Ойлерс” відзначився Коннор Макдэвид, який разом з Драйзайтлем дістався позначки в 50 очок. Після 29 матчів у Макдэвида 51 (19+32) очко, у Драйзайтля – 50 (18+32). Востаннє гравці однієї команди набирали по 50 очок в перших 29 іграх в сезоні 1995-96, коли це зробили форварди “Піттсбурга” Маріо Лем’є, Яромир Ягр і Рон Френсіс.

Також у “Ойлерс” шайбу закинув Джош Арчибальд (перша в сезоні), [l]Алекс Чейссон[/l] зробив дві передачі, а Мікко Коскінен відбив 29 кидків.

“Ванкувер” (13-11-4) повернувся додому після самого тривалого в сезоні шестиматчевого виїзду. Наступні чотири зустрічі “Кенакс” проведуть у Rogers Arena. Голи у “Кенакс” забивали Брок Бозер і Джош Лейво, а Якоб Маркстрем зробив 25 сейвів. Микола Голдобін не потрапив до складу “Ванкувера” у другій грі поспіль.