“Анахайм” – “Лос-Анджелес” (4:2): шедевр Прохоркина не допоміг “Кінгз”

"Анахайм" - "Лос-Анджелес" (4:2): шедевр Прохоркина не помог "Кингз"Картер Роуни і Дрю Дауті

Дубль Дерека Гранту, три передачі Хампуса Линдхольма і 33 сейва Райана Міллера принесли “Анахайму” першу перемогу за три матчі і другу сім (2-3-2). Також гол і передача у “Дакс” на рахунку Картера Роуни. Четверта ланка “Качок” у складі Роуни, Гранту та Ніколя Делорье взяло участь у всіх чотирьох шайбах своєї команди.

“Лос-Анджелес” (11-15-2) не може перемогти в останніх дев’яти гостьових матчах (0-8-1). По голу у “Кінгз” забили Кертіс Макдермид і Микола Прохоркин. Російський форвард відзначився після вдалого проходу в другому періоді, забивши третій гол за чотири матчі.

“Лос-Анджелес” перекидав суперника 36-20, в тому числі 19-6 у другому періоді. Голкіпер “Кінгз” Джек Кемпбелл відбив 16 кидків з 19.