“Тампа-Бей” – “Кароліна” (2:3): “Лайтнінг” знову програли

"Тампа-Бэй" - "Каролина" (2:3): "Лайтнинг" снова проиграли«Тампа-Бей» – «Кароліна»

“Кароліна” (16-10-1) забила три голи в першому періоді, чого їй вистачило для першої перемоги за три матчі. Шайбами у “Харрікейнз” відзначилися Себастьян Агв, Джордан Мартинюк (перша в сезоні) і Джейкоб Слэвин, а Даги Хемілтон зробив дві передачі. Але головний внесок у перемогу вніс Джеймс Раймер, відбив 36 кидків, у тому числі 14 у другому періоді і 13-у третьому.

“Тампа” скоротила відставання до мінімуму до середини третього періоду після голів Брэйдена Пойнта і Тайлера Джонсона, мала кілька шансів в кінцівці, але зазнала поразки з мінімальним рахунком в третій раз поспіль (0-2-1). Останній раз така серія була у “Лайтнінг” в березні 2018 року (0-3-0). У воротах “Дніпра” зіграв Кертіс Макелінні, а Микита Кучеров відзначився однією передачею і продовжив результативну серію до п’яти матчів.

“Я сьогодні мав забивати два-три голи, так що провину беру на себе, – сказав капітан “Дніпра” Стівен Стэмкос, вісім разів кидав по воротах. – Я не використав занадто багато відмінних моментів”.