“Баффало” – “Нью-Джерсі” (7:1): п’ять голів у першому періоді

"Баффало" - "Нью-Джерси" (7:1): пять голов в первом периодеАйкел і Дияволи

“Сэйбрз” (13-10-5) закинули п’ять шайб у першому періоді і продовжили серію без поразок в основний час до чотирьох матчів (2-0-2). Лінус Уллмарк зробив 44 сейва, Джек Айкел забив гол і зробив дві передачі, Конор Ширі закинув дві шайби, а Юхан Ларссон вже в перші 20 хвилин оформив асистентський хет-трик.

“В останні пару тижнів ми граємо в непоганий хокей, – сказав Ширі, перервав гольову засуху з 19 матчів. – Результат не завжди був, але почасти тому, що нам не вистачало другорядної результативності. Інша причина – спецбригади. Сьогодні обидва ці фактори були хороші. Сподіваюся, надалі це додасть нам впевненості”.

“Нью-Джерсі” (9-13-4) програв п’ятий раз у семи матчах, а в грі знову не взяв участь травмований Джек Хьюз. Голкіпер Луї Доминг пропустив п’ять голів з 15 кидків і був замінений на Маккензі Блеквуда в першому перерві.

“У мене закінчуються пояснення такої нашої гри, – заявив форвард “Девілз” Тейлор Хол. – Це складно. Гра дуже погана. У нас є хлопці, здатні грати набагато краще. Треба це зробити”.

Останній раз “Нью-Джерсі” пропускав п’ять шайб за період 9 лютого 1993 року (проти “Детройта”, 5:8).

Єдиний гол “Нью-Джерсі” в більшості забив Ніко Хишир. Йому асистували Самі Ватанен і Микита Гусєв. Для російського форварда очко стало першим в більшості в НХЛ.