УХЛ-Парі-Матч: «Донбас» обіграв «Крижаних Вовків» з хет-триком Шишлянникова і дублями Карпенка і Ляльки (відео)

У Дружківці відбувся перший матч 20-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч, в якому «Донбас» приймав «Крижаних Вовків».

Діючі чемпіони України на 4-й хвилині зустрічі відкрили рахунок – Вадим Мазур підставив ключку під кидок Дмитра Ігнатенка. «Крижані Вовки» гідно чинили опір господарям майданчика, але в дебюті другого періоду пропустили ще дві шайби: по черзі закинули Віталій Лялька і Олег Шишлянніков.

Під завісу другого періоду киянам вдалося “розмочити” Богдана Дьяченка. Після видалення Андрія Григор’єва “вовки” виграли вкидання і в метушні перед воротами донеччан шайба відлетіла до Івана Федосову – захиснику залишалося тільки не промахнутися повз порожнього кута.

Третій період у киян не задався – Віталій Лялька і Севастьян Карпенко закинули в перші п’ять хвилин ігрового відрізка, після чого замість Андрія Хапкова в ворота «Крижаних Вовків» став Антоніо Романов. 18-річний голкіпер тричі пропустив від Олега Шишлянникова, Максима Разумова і Севастьяна Карпенка, і Андрію Хапкову знову довелося виходити на лід. Крапку в матчі за 6 секунд до фінальної сирени поставив Олег Шишлянніков, який оформив таким чином хет-трик.

Упевнена перемога 9:1 дозволила «Донбасу» скоротити відставання від другого місця, яке займає «Дніпро», до 4 очок. Свій матч херсонці зіграють завтра, 4 листопада, проти «Кременчука». Початок зустрічі о 19:00, пряма трансляція – на телеканалі XSPORT.

«Донбас» – «Крижані Вовки» 9:1 (1:0; 2:1; 6:0)

Шайби: 1:0 Мазур (Ігнатенко, Коренчук), 3:48. 2:0 Лялька (Сильницький, Мазур – більш.), 23:45. 3:0 Шишлянніков (Большаков, Васильєв), 24:33. 3:1 Федосов (Дворник, Мкртчян – більш.), 39:35. 4:1 Лялька – більш., 42:03. 5:1 Карпенко (Коренчук), 44:38. 6:1 Шишлянніков (Карамнов), 46:06. 7:1 Разумов (Подзіньш, Яковлєв), 47:16. 8:1 Карпенко (Мостовий, Григор’єв), 48:14. 9:1 Шишлянніков (Карамнов, Васильєв), 59:54.

Донбас:
Дьяченко; Ігнатенко – Сильницький, Большаков – Курбатов, Жовнір – Яковлєв, Пангелов-Юлдашев (А) – Григор’єв; Лялька (К) – Мазур – Коренчук (А), Шишлянніков – Карамнов – Васильєв, Подзіньш – Разумов – Костіков, Мостовий – Карпенко – Романенко.

Крижані Вовки: Хапков (Романов – з 44:38 до 48:14); Воронін (А) – Сисак, Федосов – Боронило, Фроленко (А) – Лісін, Курпіч; Савицький – Чуйков – Воробйов, Мкртчян – Дворник (К) – Андрющенко, Черемнов – Гіндуллін – Шабанов.