“Едмонтон” – “Оттава” (2:5): голи Намєстникова і Анісімова

"Эдмонтон" - "Оттава" (2:5): голы Наместникова и АнисимоваБрейді Ткачак і Крейг Андерсон

Гол і дві передачі Тайлера Энниса, а також голи Артема Анісімова та Владислава Намєстникова дозволили “Оттаві” (12-16-1) перервати серію із п’яти поразок. Воротар “Сенаторз” Крейг Андерсон зробив 24 сейв у першій грі після чотирьох пропущених матчів через травми нижньої частини тіла.

Воротар “Едмонтона” (17-10-3) Мікко Коскінен пропустив три шайби з 12 кидків і в середині другого періоду був замінений на Майка Сміта.

“Ми пропустили два поганих голи, які коштували нам гри, – сказав тренер “Ойлерс” Дейв Тіппетт. – У них відчайдушна команда, яка нас переробила. Ми постійно наздоганяли. Ми не були хороші. Перший період був ще нічого, але більшість сьогодні зіграв погано”.

“Едмонтон” скористався одним шансом у більшості з семи. Капітан “Ойлерс” Коннор Макдэвид залишився без очок при корисності мінус-2. Леон Драйзайтль зробив одну передачу. У обох гравців “Едмонтона” з 51 очком в сезоні.

Анісімов зрівняв рахунок в більшості на шостій хвилині другого періоду, з чого почався камбек “Оттави”. Для “Сенаторз” цей гол став дев’ятим в більшості в сезоні (з 91 спроби). Через 12 секунд гостей вивів вперед Коннор Браун.

Для Намєстникова шайба стала першою за 10 матчів.