“Філадельфія” – “Торонто” (6:1): “Флайєрс” полетіли

"Филадельфия" - "Торонто" (6:1): "Флайерз" полетелиТревіс Конекни

Рахунок цієї гри дуже оманливий. “Філадельфія” забила переможний гол лише в середині третього періоду, зробивши рахунок 2:1, а чотири шайби закинула за останні чотири хвилини зустрічі. Правда, тільки одну у порожні ворота. “Флайєрс” (16-7-5) здобули п’яту перемогу поспіль, а головним її творцем можна вважати воротаря Картера Харта, який відбив 27 кидків.

Тревіс Конекни забив гол і зробив передачу, а Філіп Майерс відзначився трьома передачами.

“Зараз ми всі віримо один в одного, – сказав форвард “Філадельфії” Кевін Хейз. – Мабуть, у такій згуртованій команді я ще не грав”.

“Торонто” (13-12-4) зазнав другої поразки в трьох матчах. Єдиний гол “Мейпл Ліфс” забив Тревіс Дермотт, зрівняв рахунок на дев’ятій хвилині третього періоду. Воротар Фредерік Андерсен відбив 23 кидка з 28.