Огляд 20-го туру Української хокейної ліги – Парі-Матч

Вчора, 4 грудня, завершився 20-й тур чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч, в рамках якого «Донбас» і «Білий Барс» розгромили «Крижаних Вовків» і МХК «Динамо», а «Кременчук» здобув важку перемогу над херсонським «Дніпром».

«Донбас» – «Крижані Вовки» 9:1 (1:0; 2:1; 6:0)

Тур стартував в Дружківці, де чинний чемпіон України приймав столичних «Крижаних Вовків». Донеччани, після двох поразок від «Кременчука» та перемоги в серії післяматчевих кидків, скучили по закинутим шайбам і змогли прошити київського голкіпера 9 разів. І якщо в першому і другому періодах «Крижані Вовки» давали гідну відсіч противнику і змогли завершити їх з мінімальними рахунками, то в заключному відрізку зустрічі у «Вовків» відчувалася втома, а донеччани стали більш наполегливими. Як результат – найефективнішим для донецької команди став саме третій період.

Варто відзначити, що по ходу матчу форвард «Донбасу» Олег Шишлянніков зміг оформити хет-трик, а Віталій Лялька і Севастьян Карпенко записали собі в актив по дві шайби. Єдиним голом киян в матчі відзначився Іван Федосов, який не дозволив Богдану Дьяченку записати на свій рахунок шатаут.

Упевнена перемога 9:1 дозволила «Донбасу» скоротити відставання від другого місця, яке займає «Дніпро», до 4 очок.

«Білий Барс» – МХК «Динамо» 12:0 (4:0, 4:0, 4:0)

Якщо раніше всі очні зустрічі між цими командами закінчувалися з різницею в 4 шайби, то в матчі 20-го туру «Білий Барс» зміг відправити у ворота харків’ян по 4 шайби в кожному періоді.

У цьому матчі “барсам” вдалося повністю захопити контроль і нав’язати противнику свою гру, що моментально відображалося на табло. До слова, результативним цей поєдинок став і в індивідуальному плані – дублі на свій рахунок записав одразу три гравці «Білого Барса»: Юрій Качан, Назар Ружніков і Павло Таран. Також відзначимо, що голкіпер «Білого Барса» Кирило Кучер оформив третій шатаут поспіль.

Таким чином, підопічні Костянтина Буценка з 28 набраними балами міцно утримують четверту сходинку в турнірній таблиці. У свою чергу, харків’яни під керівництвом Олександра Панченка прибувають в ролі аутсайдера з одним балом, після 18 поєдинків.

«Дніпро» — «Кременчук» 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

У Херсоні тур закривали лідери турнірної таблиці і суперники по торішньому півфінал «Дніпро» і «Кременчук». Як завжди, матч команди провели, граючи в видовищний і атакуючий хокей, і створювали багато моментів біля воріт супротивника, проте черговий хороший поєдинок провели Олег Петров і В’ячеслав Новицький.

І хоч «Дніпру», зусиллями Сергія Дорофєєва та Олександра Шибаєва вдалося відкрити рахунок в матчі, проте ця шайба так і залишилася єдиною для “щук” в поєдинку 20-го туру. «Кременчук», в свою чергу, по разу відзначився в другому і третьому періодах, завдяки шайбам Олександра Пукса і Миколи Кисельова, і здобув перемогу в принциповому поєдинку.

Таким чином «Кременчук» після перемоги в Херсоні набрав 53 очки і, продовжуючи лідирувати в турнірній таблиці, відірвався від “щук”, що займають друге місце, на 12 балів.

На даний момент турнірна таблиця четвертого сезону УХЛ-Парі-Матч виглядає таким чином: