Лейво вибув на два-три місяці

Лейво выбыл на два-три месяцаДжош Лейво

Нападник “Ванкувер Кенакс” Джош Лейво розбив колінну чашечку і пропустить від двох до трьох місяців.

Форвард отримав травму в матчі проти “Вегас Голден Найтс”, який відбувся в четвер і завершився перемогою “Кенакс” в овертаймі – 5:4. На 12-й хвилині другого періоду захисник “Голден Найтс” Нік Холден застосував силовий прийом проти Ливо, після якого нападник врізався в борт і не зміг продовжити гру.

Лейво став гравцем “Ванкувера” 3 грудня 2018 року в результаті обміну з “Торонто Мейпл Ліфс”. У нинішньому чемпіонаті він зіграв 36 матчів, набравши в них 19 (7+12) очок.

У загальній складності на рахунку Лейво в НХЛ 169 ігор і 65 (31+34) балів за результативність. Він грав за “Кенакс” і “Мейпл Ліфс”.