“Сан-Хосе” – “Вегас” (1:3): сумні свята “Шаркс”

"Сан-Хосе" - "Вегас" (1:3): грустные праздники "Шаркс"Малкольм Суббан і гравці Вегаса

“Сан-Хосе” (16-20-2) зазнав дев’яте поразки в останніх 10 матчах (1-8-1) і пішов на різдвяний перерва з далекими від святкових думками. В суботу “Шаркс” програли “Сент-Луїсу” (2:5).

“Вегас” (20-13-6) здобув четверту перемогу в останніх п’яти матчах (4-0-1) завдяки 37 сэйвам Малкольма Суббана (з них 20 в третьому періоді) і голу Ши Теодора у третьому періоді за рахунку 1:1.

У першому періоді рахунок відкрив форвард “Вегаса” Пол Штясни. На початку третього капітан “Шаркс” Логан Кутюр вирівняв становище, але вже через п’ять хвилин Теодор вивів “Голден Найтс” вперед. Крапку в грі за 3:25 до кінця поставив Джонатан Марчиссо.

У воротах “Шаркс” зіграв Аарон Делл, зробив 34 сейва. Обидві команди мали по три шансу в більшості, але не реалізували жоден із них.