УХЛ-Парі-Матч: Дубль Созонова забезпечив «Кременчуку» розгром «Крижаних Вовків» (відео)

Сьогодні, 26 грудня, в Кременчуці відбувся третій поєдинок 23-го туру УХЛ-Парі-Матч. Місцевий «Кременчук» приймав на своєму майданчику київський клуб «Крижані Вовки». Варто відзначити, що напередодні зустрічі в турнірній таблиці чемпіонату гості займали 5-й рядок, а господарі – лідирували з величезним відривом.

Варто віддати належне підопічним Руслана Борисенка за те, що до екватора першого періоду вони стримували натиск супротивника, не даючи нападаючим «городян» прошивати свою оборону. А коли справа доходила до вирішального кидка, воротар «вовків», Микита Петленко творив чудеса, витягуючи мертві шайби.

Але, хокеїстам «Кременчука» все ж вдалося реалізувати свою перевагу. За півтори хвилини їм вдалося закинути три шайби – точними кидками відзначилися Дмитро Орлов, Володимир Чердак та Єгор Серанов.

В принципі, у «Крижаних Вовків», а саме у їх нападника Микити Шабанова було два гольових моменти, але надійно в обох випадках зіграв воротар кременчужан В’ячеслав Новицький.

Другий період, несподівано для господарів, почався з активних дій гостей, що призвело до закинутої шайби. Точним кидком відзначився Олексій Овчинніков. Але, атакуючого запалу у «вовків» вистачило ненадовго. Після пропущеного гола, «городяни» знову перехопили ініціативу в грі, притиснувши гостей до їхніх воріт. І в час, що залишилися, закинули ще п’ять шайб. Дубль на рахунку Дмитра Созонова, а також по голу забили Олександр Пукс, Олексій Ворона і Гліб Бондарук.

Забезпечивши собі велику перевагу за сумою двох періодів, в завершальній двадцятихвилинці «Кременчук» задовольнявся ще однією шайбою у виконанні Миколи Кисельова з ассистом Гліба Бондарука.

Підсумковий рахунок зустрічі – 9:1 на користь господарів, які після 23-х зіграних матчів з 62 очками продовжують займати 1 місце в таблиці, а гості, з 11 балами 5 місце.

Свій останній матч у цьому році «Кременчук» зіграє в гостях, 29 грудня. Їх суперником буде донецький «Донбас». Кияни вдома, 28 грудня, візьмуть хокеїстів «Білого Барса».

«Кременчук» – «Крижані Вовки» 9:1 (3:0, 5:1, 1:0)

Шайби: 1:0 – Орлов (Созонов), 10:03; 2:0 – Чердак (Роганов – Горлушко), 11:01; 3:0 – Серанов (Бондарук – Кисельов), 11:22; 3:1 – Овчинников (Мкртчян – Дворник), 24:23; 4:1 – Созонов (Орлов – Бойових), 29:31; 5:1 – Пукс (Созонов), 35:21; 6:1 – Бондарук (Серанов), 37:20; 7:1 – Созонов (Орлов – Пукс), 38:29; 8:1 – Ворона (Толстушко – Чердак), 39:29; 9:1 – Кисельов (Бондарук)

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусев – Александров, Хрішпенц – Бойових, Грицьких – Толстушко, Горлушко – Роганов; Бондарук – Серанов – Кисельов (К), Созонов – Пукс (А) – Орлов, Савченко – Гриценко (А) – Ворона, Чердак- Олійник – Тютченко.