“Тампа-Бей” – “Флорида” (6:1): “Лайтнінг” відірвалися по повній

"Тампа-Бэй" - "Флорида" (6:1): "Лайтнинг" оторвались по полнойМикита Кучеров і Брейден Пойнт

Микита Кучеров забив гол і зробив дві передачі, набрав 500-е очко в НХЛ і допоміг “Тампі” (18-13-4) у відмінному настрої піти на триденну перерву.
На першій же хвилині зустрічі Кучеров зробив передачу, яка стала для нього 300 в НХЛ, а очко – 500-м. Він став 20-м росіянином, які набрали півтисячі очок в лізі.

“Лайтнінг” забили три голи в більшості і захопили лідерство на першій же хвилині зустрічі. 4 (1+3) очки набрав Брейден Пойнт, Віктор Хедман оформив дубль і зробив пас, Михайло Сергачев забив шостий гол у сезоні, а Андрій Василевський відбив 29 кидків з 30.
Єдиний гол “Флориди” (18-13-5), яка не змогла продовжити переможну серію до чотирьох ігор, в більшості забив Джонатан Юбердо.

“Ми вийшли неготовими, нас переробили і переграли у всіх компонентах, – заявив воротар “Пэнтерз” Сергій Бобровський, який зробив 28 сейвів. – Не можна такого собі дозволяти, особливо в матчах з суперниками по дивізіону”.

“Флорида” догравала матч без захисників Аарона Экблада і Антона Стролмана, отримали травми.

Василевський у 224-й раз зіграв за “Тампу” з перших хвилин і вийшов на перше місце в клубній історії, обійшовши Бена Бішопа.