УХЛ-Парі-Матч: «Кременчук» хет-триком Миколи Кисельова розгромив «Крижаних Вовків» (відео)

Сьогодні, 11 січня, в Києві матчем між місцевими «Крижаними Вовками» і «Кременчуком» стартував 27-й тур чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч.

«Кременчук» не став довго розгойдуватися і почав матч з місця в кар’єр, точним кидком Гліба Бондарчука прошив Максима Дуве на першій хвилині матчу.

Інтригу в поєдинок повернув Борис Андрющенко, який красиво реалізував свій вихід один в один і встановив паритет на табло. Однак, на першу перерву клуби пішли за переваги «городян» – шайбу в роздягальню «Вовкам» відправив Олексій Ворона.

Другий період кременчужани початку набагато активніше свого опонента і відправили у ворота Максима Дуве відразу три шайби – голами відзначилися Дмитро Орлов, Іван Савченко та Микола Кисельов.

До кінця періоду «Кременчук» тільки збільшив свій відрив від «Крижаних Вовків» і реалізував свої шанси ще 6 разів. Таким чином Микола Кисельов та Дмитро Созонов оформили дублі. Кияни, в свою чергу, змогли відквитати лише один гол – другою шайбою «Вовків» відзначився Борис Андрющенко.

У заключному відрізку зустрічі кременчужани не стали зменшувати обороти і ще 4 рази прошили Антоніо Романова, який замінив Максима Дуве. По ходу третьої двадцятихвилинки відзначилися Дмитро Орлов, Тимур Гриценко, Микола Кисельов і Олексій Ворона.

«Крижані Вовки» – «Кременчук» 2:12 (1:2, 1:6, 0:4)

Шайби: 0:1 – Бондарук (Кисельов – Серанов), 00:53, 1:1 – Андрющенко (Савицький – Чуйков), 14:06, 1:2 – Ворона (Савченко – Грицьких, -більш.), 15:53 , 1:3 – Орлов (Созонов), 21:34 1:4 – Савченко (Грицьких – Ворона), 22:15 1:5 – Кисельов (Григорян – Бондарук), 26:09, 1:6 – Кисельов ( Серанов – Бабрусев), 32:39, 1:7 – Созонов (Орлов – Хрішпенц), 33:09, 1:8 – Созонов (Орлов – Александров), 37:52, 2:8 – Андрющенко (Савицький – Федосов), 39:27, 2:9 – Орлов (Свищев – Александров), 45:12, 2:10 – Гриценко (Ворона – Грицьких), 46:16, 2:11 – Кисельов (Григорян – Серанов), 48:42, 2:12 – Ворона (Савченко – Толстушко), 50:01.

Крижані Вовки: Дуве (Романов); Воронін (А) – Сисак, Федосов (А) – Лісін, Курпіч; Мікульчик – Воробйов – Мкртчян, Удовиченко – Чуйков – Гіндуллін, Савицький – Дворник (К) – Андрющенко, Зик – Овчинніков.

Кременчук: Гордюшин (Новицький); Бабрусев – Григорян, Хрішпенц – Александров, Грицьких – Толстушко, Роганов – Горлушко; Кисельов (К) – Серанов – Бондарук, Созонов – Орлов (А), Савченко – Гриценко (А) – Ворона, Чердак – Варава – Тютченко, Свищев.