УХЛ-Парі-Матч: «Дніпро» в овертаймі в меншості вириває перемогу у «Білого Барса» (відео)

У Херсоні відбувся заключний матч 27-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги між «Дніпром» та «Білим Барсом», доля якого вирішилася в овертаймі, а клуби розділили 3 очка на користь “щук”.

На 6-й хвилині зустрічі Олександр Шибаєв вивів «Дніпро» вперед, закинувши свою 10-ту шайбу в сезоні. Через 2 хвилини відзначився Роман Благий, підставив ключку під кидок Володимира Алексюка. Однак на перерву команди пішли з перемогою господарів, завдяки точному кидку Олексія Янишевського.

У другому періоді команди обмінялися закинутими шайбами. Спочатку Микита Лєсников завершив атаку «Білого Барса», а на 35-й хвилині Ілля Декало потужним клацанням “пробив” Кирила Кучера.

В середині третього періоду Микита Лєсников оформив дубль, основний час так і завершився внічию.

В овертаймі «Білий Барс» мав можливість реалізувати більшість 5х3, але замість цього пропустив. Ілля Декало втік один в нуль з воротарем, після чого «Дніпро» в меншості закріпився в чужій зоні – і Вадим Шепелєв кидком від синьої лінії приніс херсонцям перемогу.

Нагадаємо, що наступні матчі чемпіонату УХЛ – Парі-Матч відбудуться 15 січня. О 18:05 МХК «Динамо» зіграє з «Білим Барсом» (трансляція – XSPORT.ua), а о 18:30 пройде центральний матч туру: «Кременчук» приймає «Дніпро» (трансляція – телеканал XSPORT).

«Дніпро» – «Білий Барс» 4:3 ОТ (2:1; 1:1; 0:1; 1:0)

Шайби: 1:0
Шибаєв (Василенков, Матерухін), 5:41. 1:1 Благой (Алексюк, Грицюк – більш.), 7:36. 2:1 Янішевський (Каракулько), 11:32. 2:2 Лєсников (Таран, Грицюк), 23:42. 3:2 Декало (Василенков – більш.), 34:46. 3:3 Лєсников (Таран), 52:20. 4:3 Шепелєв (Матерухін – менш), 63:48.

24:46 – Олександр Матерухін не реалізував штрафний кидок (воротар).

Дніпро: Петров; Бєлоусов (А) – Пугачов, Декало – Сірченко, Афанасьєв (А) – Шепелев; Янішевський – Кузьмик – Каракулько, Матерухін (К) – Шибаєв – Василенков, Луговий – Ромащенко – Жвачкін.

Білий Барс: Кучер; Алексюк (А) – Гребеник, Таран (А) – Грицюк, Ядловський – Логач; Благой – Симчук – Бабинець, Куцевич (К) – Качан – Лєсников, Грабовецький – Зозовський – Бородай, Шиманський – Панченко.