УХЛ-Парі-Матч: Шайба Серанова в овертаймі приносить «Кременчук» перемогу над херсонським «Дніпром»

У Кременчуці відбувся другий поєдинок 28-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги-Парі- Матч, в рамках якого зустрілися місцевий «Кременчук» і херсонський «Дніпро».

Дуже щільно і в’язко обидві команди провели матч в Кременчуці, знаючи, що кожна помилка може коштувати пропущеної шайби. Обережна гра в атаці, акцент на оборону, а також впевнений тил в особі голкіперів привели до того, що на першу перерву команди пішли з нулями на табло.

А ось другу двадцятихвилинку “щуки” почали з місця в кар’єр – на 14-й секунді періоду В’ячеслава Новицького прошив Денис Василенков, самостійно обійшовши двох супротивників і відправивши шайбу в порожній кут воріт. Відповісти господарі змогли лише через 14 хвилин, коли Дмитро Орлов створив класний момент біля воріт Олександра Хомутова і сам же зрівняв цифри на табло.

Третій період пройшов дзеркально другому – спочатку шайбою Єгора Серанова відзначився «Кременчук», а потім вдруге в матчі рахунок зрівняв Дмитро Чернишенко, перевівши матч в овертайм.

У додатковий час доля виявилася на стороні “городян” – колектив Олександра Савицького зміг вдало скористатися видаленням Олександра Матерухіна і вирвати перемогу в цьому поєдинку – вирішальний гол на рахунку Єгора Серанова.

Таким чином, матч завершився з рахунком 3:2 на користь «Кременчука», а команди поділили три очки на користь господарів. Після цієї перемоги “городяни” з 71 балом відірватися від «Дніпра» на 15 очок і впевнено закріпилися на першій сходинці в таблиці.

«Кременчук» – «Дніпро» 3:2 ОТ (0:0, 1:1, 1:1, 1:0)

Шайби: 0:1
Василенков (Білоусов), 20:14; 1:1 Орлов (Александров), 34:00; 2:1 Серанов (Бондарук, Кисельов), 42:38; 2:2 Чернишенко (Матерухін, – більш.), 51:52; 3:2 Серанов (Кисельов), 62:32.