УХЛ-Парі-Матч: «Кременчук» обіграв «Дніпро» в серії буллітів і продовжив лідирувати в чемпіонаті

Сьогодні, 29 січня, в Кременчуці відбувся заключний поєдинок 32-го туру УХЛ-Парі-Матч, в якому місцевий ХК «Кременчук» приймав на своєму майданчику херсонський «Дніпро». Ігри між командами з топ-3 завжди проходили по-бойовому. До того ж, в останній зустрічі між цими командами переможець визначився лише в овертаймі. Сьогоднішній матч не став винятком, а долю переможця вирішили точні кидки в серії буллітів.

Перший гольовий момент у матчі стався на п’ятій хвилині біля воріт гостей. Толстушко скидав на Кисельова, і той з близької відстані не зміг як слід вдарити по шайбі. Через хвилину, херсонці відповіли потужною контратакою, і вже Ромащенко, викочуючи з борта, двічі пробивав по воротах, але кіпер кременчужан зіграв надійно.

На 8 хвилині «городяни» все ж змогли відкрити рахунок в матчі. Спочатку, один з форвардів «Кременчука» не реалізував вихід один в один, але наступна хвиля атаки і активність Кисельова, застала зненацька херсонців, а Бондарук, скориставшись цим, став автором першої шайби в матчі. Гості швидко зрівняли рахунок – скориставшись помилкою воротаря, форвард «Дніпра» Янішевський закинув шайбу в порожні ворота.

Поступово гра почала вирівнюватися, а херсонські «щуки», відчувши смак голу, все більше і більше почали докучати воротам «городян». Але ближче до кінця першого періоду кременчужани перехопили ініціативу, і за 36 секунд до сирени точний кидок Александрова вивів господарів майданчика вперед – 2:1.
Варто зазначити, що лише завдяки божевільній реакції воротаря херсонців Петрова, гості пропустили тільки дві шайби.

Другий і третій періоди пройшли повністю з перевагою хокеїстів «Кременчука». І лише “дика” не реалізація своїх гольових моментів (Орлов, Пукс, Кисельов, Серанов), привела до того, що гості змогли вдало розіграти більшість і зрівняти рахунок – 2:2. До фінальної сирени нічийний рахунок на табло не змінився. Такі ж цифри продовжували горіти і після додаткової п’ятихвилинки.

Переможець сьогоднішнього поєдинку визначився лише в серії буллітів, де більше вдалим і майстровиті виявилися кременчужани. Господарі з чотирьох кидків закинули три, а гості з трьох – не одного.

Після сьогоднішньої перемоги, «городяни» набрали 77 очок і продовжують лідирувати в чемпіонаті. Херсонські «щуки», набравши 66 очок, потіснили «Донбас» з другого місця.

«Кременчук» – «Дніпро» 3:2 ПБ (2:1, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0
– Бондарук (Кисельов – Григорян), 7:26, 1:1 – Янішевський, 9:28, 2:1 – Александров (Пукс – Бондарук), 19:24, 2:2 – Целогородцев (Ромащенко) , 29:26

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусев – Григорян, Хрішпенц – Александров, Грицьких – Толстушко, Горлушко – Варава; Кисельов (К) – Серанов – Бондарук, Созонов – Пукс (А) – Орлов, Савченко – Гриценко (А) – Ворона, Чердак – Олійник – Бондаренко.

Дніпро: Петров (Гурко); Бєлоусов (А) – Пугачов, Дорофєєв – Декало, Афанасьєв (А) – Матусевич, Шепелев -; Матерухін (К) – Ромащенко – Жвачкін, Каракулько – Шибаєв – Целогородцев, Янішевський – Кузьмик – Чернишенко, Луговий – Коваленко – Тимченко.