“Вінніпег” – “Чикаго” (5:2): п’ять голів “Джетс” поспіль

"Виннипег" - "Чикаго" (5:2): пять голов "Джетс" подрядКайл Коннор проти Кору Кроуфорда

Нападаючий “Чикаго” Домінік Кубалик відкрив рахунок на 15-й секунді матчу, на 11-й хвилині другого періоду форвард “Блэкхокс” Брендон Саад зробив рахунок 2:0, але потім “Вінніпег” забив п’ять разів поспіль, в тому числі останні два голи у порожні ворота. Вирішальну шайбу за 6:33 до кінця третього періоду закинув Ендрю Копп.

“Вінніпег” продовжив серію без поразок в основний час до п’яти матчів (4-0-1) також завдяки 3 (2+1) очками Кайла Коннора і 24 сэйвам Коннора Хеллебака. Патрік Лайні вразив порожні ворота і продовжив гольову серію до трьох зустрічей. В останніх дев’яти матчах в його активі дев’ять голів.

Форвард “Чикаго” Джонатан Тейвз набрав 800-е очко в НХЛ. У 928 матчах в кар’єрі на його рахунку 341 гол і 459 передач.

“Це приємний рубіж, здорово відзначити ювілей у рідному місті, але, на жаль, нам не вдалося взяти два очки, – сказав Тейвз. – Ми здорово виглядали в першій зміні матчу. Я подумав, що це буде одна з таких ігор, коли все виходить, але суперник зміг відігратися і потім діяв краще за нас”.

“Чикаго” (25-22-8) почав пятиматчевое турне і відстає від зони плей-офф на чотири очки. “Вінніпег” відірвався від суперника по дивізіону на п’ять балів.