Макдона вибув на кілька тижнів

Макдона выбыл на пару недельЗахисник “Тампа-Бей” Райан Макдона

Райан Макдона, швидше за все, повернеться до складу “Тампа-Бей Лайтнінг” через пару тижнів, і йому не доведеться завершувати сезон через травми нижньої частини тіла. Про це в суботу повідомив тренер команди Джон Купер.

30-річний захисник травмувався, блокуючи кидок у другому періоді матчу проти “Піттсбург Пінгвінз”, який відбувся в четвер і завершився перемогою “Лайтнінг” з рахунком 4:2. Шайба після кидка Євгена Малкіна потрапила в ногу Макдоны, він впав і насилу добрався до лавки запасних. Під час комерційної паузи захисник вийшов на лід, щоб перевірити ногу, але потім відправився в роздягальню і більше не з’являвся на льоду.

Він не буде грати в домашньому матчі проти “Нью-Йорк Айлендерс” в суботу (неділю, 03:00 мск). “Тампа”, яка виграла п’ять матчів поспіль, вже викликала захисника Кемерона Гонса з АХЛ.

У 48 матчах нинішнього чемпіонату Макдона набрав 12 (1+11) очок. В середньому за матч він проводить на льоду більше 20 з половиною хвилин (20:40). Він вже пропустив шість ігор з 5 по 14 січня через травми верхньої частини тіла.

У “Лайтнінг” немає ще одного гравця оборони. Ян Рутта у вівторок отримав травму нижньої частини тіла у матчі проти “Вегас Голден Найтс” (4:2 перемога “Дніпра”). Він повинен повернутися в склад в найближчий тиждень.