“Лос-Анджелес” – “Калгарі” (5:3): “Кінгз” перервали серію поразок

"Лос-Анджелес" - "Калгари" (5:3): "Кингз" прервали серию пораженийОстін Вагнер

Голи п’яти різних гравців і 35 сейвів Келвіна Петерсена дозволили “Лос-Анджелесу” (20-33-5) перервати найтривалішу в сезоні серію з п’яти поразок. Для Петерсена перемога стала першою в сезоні за “Кінгз”, які виграли в основний час вперше з 9 січня. В останніх 16 зустрічах “Лос-Анджелес” зіграв 3-12-1.

Два голи у “Калгарі” (29-23-6) забив Еліас Ліндхольм, продливший результативну серію до восьми матчів. “Флеймс”, які виграли два попередніх матчі (обидва в гостях), не змогли продовжити переможну серію. Воротар Давід Риттих зробив 28 сейвів.

Рахунок в матчі на 12-й хвилині другого періоду відкрив Мікаель Бэклунд, але вже через 44 секунди форвард “Кінгз” Тайлер Тоффолі зрівняв рахунок, а ще через 39 секунд Остін Вагнер зробив рахунок 2:1 на користь “Лос-Анджелеса”.

Також по шайбі у “Королів” закинули Кертіс Макдермид, Джефф Картер і Шон Уокер (у порожні ворота).

У складі “Калгарі” дебютував російський захисник Олександр Елесин. За 10 хвилин на льоду він завдав два кидки по воротах і застосував два силових прийому. Дорогу до складу росіянину відкрили травми Марка Джордано і Тревіса Хэмоника. Найближчим часом обидва захисника не відновляться, а значить шанси показати себе у нього ще будуть.

Елесин став 47-м російським гравцем, який вийшов на лід у цьому сезоні, і 40-м польовим. В еру стелі зарплат (з сезону 2005-06) стільки ще не було. Попередній рекорд – 46 гравців (43 польових і три воротарі) в сезоні 2005-06.