“Флорида” – “Філадельфія” (2:6): “Пэнтерз” віддаляються від плей-офф

"Флорида" - "Филадельфия" (2:6): "Пэнтерз" отдаляются от плей-оффСема Монтембо проти Тейлора Питлика

“Флорида” (30-21-6) зазнала другої поразки у восьми матчах (2-5-1) після перерви на “Матч зірок”, в який команда входила з переможною серією з шести ігор. Програвши прямому конкуренту в боротьбі за плей-офф, “Пэнтерз” на п’ять очок віддалилися від “Філадельфії”, яка займає місце другий wild card. При цьому відставання від “Торонто”, що займає третє місце Атлантичного дивізіону, залишилося на рівні двох очок при одній грі в запасі у південців. Сергій Бобровський пропустив три голи в першому періоді і був замінений на Сема Монтембо, який зробив 16 сейвів. Для російського воротаря поразка стала п’ятою поспіль (0-4-1).

“Ми поговорили в роздягальні, – сказав капітан “Флориди” Олександр Барков про збори після зустрічі. – Нам потрібно грати старанніше і, звичайно, починати це робити з першого періоду. Треба подивитися на себе в дзеркало і почати грати краще. Ми більше не можемо дозволити собі програвати. Не можемо собі дозволити грати таким чином”.

Для воротаря “Філадельфії” Картера Харта, який зробив 26 сейвів, перемога в гостях стала першою за більш ніж три місяці. Харт зазнав сім поразок поспіль на виїзді, попередній раз вигравши 10 листопада.

“Флайєрс” (32-19-7) переграли “Пэнтерз” вдруге за чотири дні і мають на рахунку п’ять перемог в останніх семи матчах. Голом і двома передачами у “Філадельфії” відзначився Джеймс ван Римсдайк, а чотири голи у гостей організували гравці третього і четвертого ланок.

У “Флориди” по голу забили Джонатан Юбердо і Барков. Для Юбердо шайба стала 20-ю в сезоні, а Барков забив 152-й гол у кар’єрі і зрівнявся з Павлом Буре за кількістю голів у клубній історії. Більше за “Пэнтерз” забивали тільки Скотт Мелланбі (157) і Оллі Йокінен (188).

“Флайєрс” догравали зустріч без захисника Трэвса Санхайма, а “Флорида” без форварда Ноела Аккарі.