“Вінніпег” – “Лос-Анджелес” (6:3): три очки Уїлера

"Виннипег" - "Лос-Анджелес" (6:3): три очка УилераБраун перед Хеллебаком

Два голи і передача Блейка Уїлера, а також 3 (1+2) очки Миколи Елерса принесли “Вінніпегу” (31-25-5) другу перемогу поспіль і дозволили на відстань одного очка наблизитися до “Калгарі” і “Арізоні”, що займає два місця в зоні “вайлд-кард”. “Джетс” пропустили на першій хвилині зустрічі від Дастіна Брауна, але в другому періоді забили три голи поспіль за 5:20. Це стало можливим завдяки тому, що тренер Пол Моріс перетасував ланки і вперше з 5 листопада звів разом Уїлера, Марка Шайфли і Елерса. В результаті вони набрали вісім очок.

У третьому періоді “Кінгз” двічі скорочували відставання до мінімального, але все одно поступилися в шостий раз за останні вісім матчів. “Лос-Анджелес” (21-34-5) проводив перший матч після обміну Тайлера Тоффолі у “Ванкувер”. Два голи у “Кінгз” забив Браун, а у воротах зіграв Келвін Петерсен, зробив 29 сейвів.

У складі “Вінніпега” на лід виходили Андрій Чібісов і Дмитро Куликов. За “Лос-Анджелес” вперше з 9 січня зіграв Микола Прохоркин.