“Колорадо” – “Баффало” (3:2): “Евеланш” наздоганяють “Блюз”

"Колорадо" - "Баффало" (3:2): "Эвеланш" догоняют "Блюз"Мартін Каут

“Колорадо” (37-18-7) здобув четверту перемогу поспіль і на відстань трьох очок наблизився до “Сент-Луїсу” в боротьбі за перше місце Центрального дивізіону і Західної конференції. Вирішальний гол у третьому періоді за 8:06 до кінця за рахунку 2:2 забив Джей-Ти Комфер.

Також у “Евеланш” по голу в більшості забили Габріель Ландеског і Мартін Каут, для якого шайба стала першою в НХЛ. Він проводив четвертий матч у лізі і добив шайбу у ворота після кидка Владислава Каменєва. Воротар Павло Францоуз зробив 31 сейв.

За “Колорадо” дебютував Владислав Намісників, зіграв 12:17. Валерій Ничушкин весь матч провів у першій ланці з Ландескогом і Нэйтаном Маккіннон. “Евеланш” грали без травмованого воротаря Філіпа Грубауэра, а також форвардів Андре Бураковски, Назима Кадрі, Метта Калверта і Метта Нієто.

“Без всіх вибулих хлопців ми намагаємося грати якомога краще, – сказав Комфер. – Ми намагаємося грати добре в обороні, стежити за шайбою і робимо в цьому плані хорошу роботу”.

“Баффало” зазнав другої поразки за сім матчів і залишився в 10 очках від зони плей-офф. По шайбі у “Сэйбрз” закинули Кертіс Лазар і Земгус Гиргенсонс.

На третій хвилині третього періоду гол форварда “Колорадо” Тайсона Джоста був скасований після того, як він зіграв високо піднятою ключкою після кидка Микити Задорова.