Українські регбісти порвали суперника після крику “Слава Україні!”

Збірна України U-18 з регбі здобула вольову перемогу 19:17 над командою Чехії на чемпіонаті Європи в дивізіоні “В”.

Програючи після першого тайму 0:17 наші хлопці зуміли зібратися не в останню чергу завдяки патріотичного заряду “Слава Україні! Героям Слава!”.

Про це після гри розповів головний тренер української збірної Сергій Брюзгин.
“Перший тайм ми грали проти вітру і це дуже сильно допомагало Чехії. Додатково до цього наші хлопці не занесли мінімум 2-3 спроби, в той час як суперник реалізував свої можливості. По суті, з-за наших грубих помилок чехи зуміли виграти перший тайм 17:0.

У перерві я закликав хлопців заспокоїтись, не хвилюватися і спрямувати емоції в потрібне русло. Ми дружно крикнули: “Слава Україні, героям слава!”, після чого на поле вийшла зовсім інша команда.
У другому таймі Україна домінувала повністю і реалізуй ми більшу частину своїх можливостей, рахунок був би не 19:17, а, напевно, 30:17″, – розповів в інтерв’ю Брюзгин Rugger.info.

Зазначимо, що Україна вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи-2016. Серед потенційних суперників виступають збірні Бельгії, Росії та Шотландії, які восени зіграють кваліфікаційний турнір за право виступати в дивізіоні “Еліт”.