Львівську тенісистку в Каїрі зупинила Чалова

21-річна львів’янка Катерина Авдієнко була за крок до перемоги на турнірі ITF в Єгипті. У півфіналі турніру в Каїрі з призовим фондом – $10 000 (покриття – грунт) Авдієнко, «сіяна» на змаганнях під першим номером, у запеклому двохсетовому поєдинку поступилась 20-річній росіянці Олені Чаловій – 5:7, 6:7 (6). Росіянка згодом у фіналі легко розібралась з румункою Александрою Каданту – 6:2, 6:3. Українка змагалась і в парних змаганнях. Але в першому колі дует Авдієнко-Малярчикова програв російській парі Чалова-Соколова – 3:6, 5:7.

Катерина Авдієнко народилась у Львові 26 вересня 1986 року. У дитинстві дівчина займалась гірськолижним спортом, але після важкого перелому їй для відновлення здоров’я порадили пограти в теніс. У 1994 році Катя професійно почала займатися тенісом під керівництвом тренера Ольги Яникович. Проте згодом Катерина Авдієнко, не бачивши перспектив для подальшого розвитку в рідному місті, переїхала до Києва переїжджає до Києва і тренується на кортах “Антей” (тренер – Дмитро Костиря). У професійній кар’єрі Авдієнко здобула шість титулів на “десятитисячниках” ITF, із них один – в одиночному розряді (2006 рік – Абу-Дабі (ОАЕ). Катерина Авдієнко до весни минулого року виступала за збірну України у Кубку Федерації, коли ще там не грали сестри Бондаренко. На сьогодні Авдієнко посідає 431 місце у світовому рейтингу WTA. (найвище місце – 391-е, листопад 2007). У лютому цього року Катерина Авдієнко здобула перемогу в парному розряді на «десятитисячнику» ІTF у португальському місті Вале де Лобо.

А вже цього тижня Авдієнко разом ще з однією львів’янкою Юлією Гнатейко вийшла на старт турніру ITF в Айн Алсухні (Каїр). В 1/16 фіналу одиночного розряду турніру “десятитисячника” ITF Катерина Авдієнко, сіяна на турнірі під першим номером, зіграє проти своєї співвітчизниці Юлії Кірієнко. Також на старті одиночного турніру українка Катерина Полуніна (№ 4 "посіву") протистоятиме росіянці Фокіній.

А в парних змаганнях в Айн Алсухні українки Оксана Хомик і Катерина Полуніна зіграють проти німкені Бсоул та австралійки Шемон. А 20-річна львів’янка Юлія Гнатейко (591-ий номер світового парного рейтингу) в парі з білорускою Тетяною Тетеріною поміряється силами з російським дуетом Москаль – Панфілкіна.