Студенти ЛДУФК здобули 3 золоті та 2 бронзові медалі на чемпіонаті України з настільного тенісу

15-20 квітня в Івано-Франківську відбувався чемпіонат України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 1990 р. н. Паралельно з чемпіонатом України Прикарпаття приймало Міжнародний турнір з настільного тенісу „Кубок Карпат”. За словами заступника головного судді змагань, доцента кафедри спортивних ігор Львівського державного університету фізичної культури Юрія Козія, студенти університету у складі збірної команди Львівщини на Чемпіонаті України з настільного тенісу здобули три золоті та дві бронзові медалі. Про це повідомили в інформаційно-аналітичному відділі ЛДУФК.

Зокрема, двічі золотою стала студентка І курсу факультету спорту ЛДУФК Ірина Моцик. В її активі – перемога в особистих змаганнях та парних змаганнях дівчат (у парі з донеччанкою Поліною Тріфоновою), а також бронза у змішаних парних змаганнях (у парі зі студентом І курсу факультету здоров’я людини ЛДУФК Павлом Бердником).

Сам Павло Бердник святкував перемогу в парних змаганнях юнаків (у парі з чернівчанином Петром Софранюком) і завоював бронзову нагороду в командних змаганнях в складі збірної команди області.

Міжнародний турнір з настільного тенісу „Кубок Карпат” зібрав півтисячі учасників з Росії, Білорусі, Молдови, Узбекистану, Словаччини, Ізраїлю та України та проводився в шести вікових категоріях, а також у найпрестижнішій номінації OPEN. Тішить, що саме у цій престижній номінації перемогу здобув студент IV курсу факультету фізичного виховання ЛДУФК Віктор Дідух. До речі, перемога Ірини Моцик в особистих змаганнях на Чемпіонаті України йде в залік „Кубку Карпат”.