Australian Open. Плишкова вирвала перемогу у Вільямс у чвертьфінальному матчі

Кароліна Плишкова вперше зіграє в півфіналі турніру в Мельбурні

Мельбурн, Австралія • 14-26 січня • хард • A$22,624,000
Чинна чемпіонка: Каролін Возняцкі (Данія)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд

Чвертьфінал
Кароліна Плишкова (Чехія, 7) – Серена Вільямс (США, 16) 6:4, 4:6, 7:5

У стартовому сеті Плишковой було достатньо одного брейка, щоб повести в рахунку, однак у другому сеті Вільямс зробила два брейка при одній програної подачі. У вирішальному сеті чешка програвала 1:5, але зуміла відіграти у суперниці чотири матчболи, а в останньому геймі завершила зустріч з третьої спроби.

Чеська тенісистка взяла реванш у американки за поразку у чвертьфіналі US Open в минулому році і зрівняла рахунок в особистих протистояннях: 2-2. Плишкова зупинила переможну серію Вільямс в Мельбурні, яка становила 11 матчів поспіль. Сама ж Кароліна виграла десятий матч поспіль, зважаючи на її перемогу в Сіднеї напередодні турніру.

Плишкова втретє зіграє в півфіналі турніру Великого Шолома і вперше на Australian Ореп: в 2016 році чешка стала фіналісткою Відкритого чемпіонату США, а в 2017 році дійшла до півфіналу Ролан Гаррос. Відзначимо, що попередні два сезони Кароліна програвала у чвертьфіналі Australian Open.

За вихід у фінал представниця Чехії буде боротися з Наомі Осакою, яка у двох сетах перемогла Еліну Світоліну. Раніше Плишкова зустрічалася з японкою три рази і святкувала дві перемоги: в 2017 році Осака не змогла дограти матч третього кола в Торонто, однак у березні минулого сезону обіграла чешку в чвертьфіналі Індіан-Уеллса, де у підсумку взяла титул. У вересні Кароліна перемогла Наомі у фінальному матчі “Прем’єра” в Токіо.