Дубай. Плишкова з працею пройшла Ризик, Бенчич посперечається з Халеп за вихід у півфінал

На Прем’єрі” в ОАЕ завершилися всі матчі третього кола

Дубай, ОАЕ • 19-25 лютого • хард • $2,828,000
Чинна чемпіонка: Еліна Світоліна (Україна)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд

Карла Суарес-Наварро (Іспанія) – Христина Младенович (Франція) 7:5, 7:5
Кароліна Плишкова (Чехія, 4) – Елісон Ризик (США) 7:6(3), 7:6(5)
Еліна Світоліна (Україна, 6) – Гарбинье Мугуруса (Іспанія, 12) 6:1, 6:2
Белінда Бенчич (Швейцарія) – Аріна Соболенко (Білорусь, 8) 6:4, 2:6, 7:6(7)

Карла Суарес-Наварро в стартовому сеті програвала Младенович з рахунком 1:5, а в другому сеті іспанка поступалася 1:3 і 4:5. Іспанка в четвертий раз обіграла французьку тенісистку і вперше з вересня минулого року зіграє у чвертьфіналі.

Кароліна Плишкова здобула п’яту перемогу поспіль над Елісон Ризик і проведе третій чвертьфінал поспіль в цьому році. На старті сезону чешка стала чемпіонкою “Прем’єрі” в Сіднеї, а потім дійшла до півфіналу Australian Open. Далі Плишкова зустрінеться з Се Шувэй, яку перемогла в минулому році в Маямі.

Белінда Бенчич взяла реванш у Соболенко за поразку в минулому році в Нью-Хейвені. У вирішальному сеті швейцарка поступалася суперницю з рахунком 3:5, але зуміла відіграти чотири матчболи, а на тай-брейку їй вдалося піти ще з двох матчболов. Бенчис святкувала першу перемогу над представницею Топ-10 з липня минулого року, коли обіграла Каролін Гарсію в першому колі Вімблдону.