Дубай. Федерер в десятий раз виступить у фіналі турніру

Роджер Федерер обіграв Борну Чорича у другому півфінальному матчі.

Чинний чемпіон: Роберто Баутіста Агут (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікація • одиночний і парний розряд

Півфінал
Р. Федерер (Швейцарія, 2) – Б. Чорич (Хорватія, 6) 6-2, 6-2

Швейцарський тенісист в десятий раз в кар’єрі пробився до фіналу змагань в ОАЕ. Федерер встановив рекорд Відкритої Ери, ставши першим гравцем, який має в своєму активі 10 фіналів (як мінімум) на 5 різних турнірах: Дубай (10), Галле (12), Вімблдон (11), Підсумковий турнір ATP (10), Базель (14).

Федерер (АТР 7) і Чорич (АТР 13) провели на корті 67 хвилин. Швейцарець оформив за два брейка в кожному сеті, а хорват не заробив жодного брейкпоинта за матч. Нагадаємо, 22-річний Чорич на шляху до півфіналу три зустрічі виграв на вирішальних тай-брейках, а його чвертьфінальний поєдинок проти Ніколоза Басилашвілі завершився в першій годині ночі. Тепер рахунок в особистих протистояннях 3-2 на користь Федерера. Для Роджера це перший фінал в Турі з жовтня минулого року (Базель).

У фіналі 37-річного Роджера Федерера чекає 20-річний Стефанос Циципас.

У цьому сезоні тенісисти зустрічалися на Кубку Хопмана і на Відкритому чемпіонаті Австралії.
Федерер був сильнішим на командному турнірі в Перті, а Циципас святкував перемогу на “Шоломі” в Мельбурні. З шести зіграних п’ять сетів суперники провели на тай-брейках.